Hrvatska nogometna reprezentacija u susretu je 2. kola skupine L na Svjetskom prvenstvu u Torontu svladala Panamu sa 1-0 (0-0).
Strijelac jedinog gola bio je Ante Budimir u 54. minuti.
U dvoboju dvije momčadi koje su u natjecanje krenule porazima tijekom prvih 45 minuta bolji je dojam ostavila Panama, ali nijedan sastav nije kreirao niti jednu opasniju situaciju.