1 minute
Read so far

Petak, 10. listopada 2014. - 10:20
Autor:

Hrvatska tenisačica Ana Konjuh nije se uspjela plasirati u polufinale WTA turnira u japanskoj Osaki, nakon što je u četvrtfinalu bolja od nje sa 6-7 (4), 6-4, 6-2 bila Kazahstanka Zarina Dijas.

Konjuh je lakše trebala osvojiti prvi set, u kojem je imala dva breaka prednosti, ali ju je ispustila te se morala za osvajanje prve dionice meča izboriti u tie-breaku. No, nakon prvog seta Dijas je potpuno preuzela kontrolu dvoboja i njezina pobjeda nijednog trenutka nije bila ugrožena.

Mlada hrvatska tenisačica u svakom je setu po dvaput gubila servis, a u posljednjoj dionici je ostala bez ijednog poena na reternu. Konjuh tako nije uspjela izjednačiti najbolji rezultat u karijeri, s ovogodišnjeg WTA turnira u Istanbulu, gdje je stigla do polufinala.